Elementy maszyn i urządzeń

Każdy, kto w swojej pracy wykorzystuje różnego typu maszyny, nieraz miał do czynienia z sytuacjami, kiedy w dobrym i wydajnym urządzeniu awarii uległa niewielka część. Najczęściej szukamy wtedy elementów zamiennych. Jednak oryginalne produkty są drogie i w wielu przypadkach trudno dostępne.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz wykorzystywanemu przez naszą firmę sprzętowi możemy zaproponować naszym klientom kompleksowe usługi z zakresu wykonawstwa części maszyn, jak również ich naprawy oraz modernizacji.

Nasza firma specjalizuje się również w wykonawstwie maszynowym, oferując urządzenia:

  • dla cynkowni – w tym np. wanny trawialnicze, pompy, stacje regeneracji topnika i inne,
  • dla branży hutniczej – m.in. gilotyny, wycinarki, prasy krawędziowe.

Proponujemy także indywidualne rozwiązania z zakresu urządzeń transportu bliskiego. Na podstawie preferencji klienta projektujemy i wykonujemy stoły przenośnikowe. W razie potrzeby produkujemy je także na podstawie planów dostarczonych przez klienta.

Do tworzenia naszych części wykorzystujemy nowoczesne maszyny ze sterowaniem numerycznym. Zapewnia ona najwyższą precyzję wykonania i dopasowanie do docelowego urządzenia. Najczęściej stosowanym materiałem w tym przypadku jest stal nierdzewna. Odznacza się ona niezwykłą wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne, jak również na korozję i niekorzystne warunki atmosferyczne.

Niewątpliwym atutem naszej firmy jest fakt, że oferowane przez nas elementy maszyn i urządzeń możemy wykonać zarówno pojedynczo, jak również w formie seryjnej. Proponujemy części typu połączeń (rozłącznych i nierozłącznych), a także łożyska, sprzęgła, przekładnie, hamulce i wiele innych.

Korzystając z naszych usług świadczonych na Śląsku i nie tylko, wybierasz najlepsze rozwiązanie, bowiem mamy wpływ na każdy etap produkcji poszczególnych części. Jednocześnie nie musisz szukać kilku firm – jednej, która zajmie się produkcją części, drugiej do montażu, innej do modernizacji technicznej urządzenia, itd. U nas masz wszystko w jednym miejscu.