Konstrukcje stalowe

Jedną z głównych usług, oferowanych klientom naszej firmy, która prowadzi swoją działalność na terenie Śląska, są wytrzymałe konstrukcje stalowe. Dzięki bogato wyposażonemu parkowi maszynowemu, możemy stworzyć zarówno niewielkie przedmioty, jak również większe elementy o wadze do nawet 1 tony.

Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam tworzyć instalacje, charakteryzujące się zarówno niezwykłą wytrzymałością, a zarazem lekkością i estetycznym wyglądem. Można z nich stworzyć dowolne instalacje, w tym również pomieszczenia wielu zastosowań.

Realizacja zlecenia rozpoczyna się od stworzenia projektu, w którym bierzemy pod uwagę przede wszystkim oczekiwania klienta i przeznaczenie poszczególnych elementów. Ten etap prac przeprowadzamy we własnym zakresie, dlatego też dostosowujemy standardowe części do indywidualnych potrzeb danego klienta.

Wykonanie konstrukcji zgodnie z preferencjami klienta nie jest jedyną zaletą naszych prac. Ważny jest również czas wykonania. Jest on znacznie niższy od standardowej budowy. Dlatego bardzo często konstrukcje stalowe wybiera się w miejscach, gdzie konieczne jest szybkie postawienie hali czy innego pomieszczenia o dowolnych wymiarach.

Jednocześnie wykorzystanie stali jako materiału budulcowego jest niezwykle ekonomiczne, dzięki czemu cała instalacja generuje stosunkowo niskie koszty wzniesienia, jak również późniejszej eksploatacji.

Proponowane przez naszą firmę konstrukcje stalowe mają niezwykle szerokie zastosowanie. Przy ich wykorzystaniu najczęściej wznosi się dowolnej wielkości i konfiguracji hale:

  • sportowe,
  • przemysłowe,
  • rolnicze,
  • handlowe,
  • i wiele innych.

Oprócz tego stal świetnie nadaje się do stworzenia estetycznych schodów, ogrodzeń i wielu innych instalacji tego rodzaju.

W zależności od preferencji klienta, proponujemy kilka sposobów na wykończenie lub wzmocnienie instalacji. Najczęściej jest to:

  • cynkowanie ogniowe – znacznie zwiększa wytrzymałość poszczególnych elementów zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak również niekorzystne warunki atmosferyczne,
  • malowanie – w tym celu wykorzystujemy technikę proszkową i natryskową.